Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Urim - Me Falma Fal O Shpirt  (Feat. Lika)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/08/2018

2018-08-16T17:43:18+00:00

Këngë e albumit:

"Veq E Imja"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Falma Fal O Shpirt" kënduar nga Urim.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Urim i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Urim Puliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet