Urtar
Urtar

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Urtar është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo heavy metal. Country: Albania Baltion Radi - Bass/Vocals Atris Agora - Guitars Pol Flloko - Drums Në vitin 2021, Urtar publikojnë albumin "Existence"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0