Më mbaj mend (për 1 muaj)


Us5 - The Rain

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Rain".
3. Video është e këngës "The Rain", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - The Rain  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/12/2008

2008-12-12T20:46:37+00:00

richie:
Looking through the mirror of my life
Thinkin’ of the time, when things were right (so right)

jay:
Is anybody there, to hear my cry in lonely nights
I need someone to make the darkness turn to light

chris:
Seasons come and change, the memories remain
Tell me why you left me stranded in the rain, the rain

reff:
And I know I’ll never see your face again
Why did god take away a perfect friend
I’m broken and flyin' without wings
Damn I need you here now
What I'd give to bring you back into my life
Since you gone I can't seem to make it right
I'm broken and flyin' without wings

richie:
Feeling like a child that lost it’s way (Child that lost it’s way)
Nothing I can do to come back home (Come back home sometime)

chris:
Sometimes I lay in bed and pray to god to make it end
But that won't change until I see your smile again
refrão

Baby, I got lonely without ya everyday I’ll be thinkin’ about ya
Ey, every day, every day, every day (take’em to the bridge)
I’m broken and flyin' without wings


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet