Më mbaj mend (për 1 muaj)

Usher

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Usher Terry Raymond Iv
 • Vendlindja:
 • Dallas 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 43 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Usher është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Usher Terry Raymond IV is an American singer, songwriter, dancer, and actor. He rose to fame in the late 1990s with the release of his second album My Way, which spawned his first U.S. Billboard Hot 100 number-one hit, "Nice & Slow". The album has been certified 6-times platinum by the Recording Industry Association of America (RIAA). His follow-up album, 8701, produced the Billboard Hot 100 number one hits "U Remind Me" and "U Got It Bad". Us...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Usher

Komente 0