Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Superstar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superstar".
3. Video është e këngës "Superstar", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Superstar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00This is for you, you, my number one
This is for you, you, my number one
This is for you, you, my number one

Spotlights, big stage
Fifty thousand fans screamin' in a rage
Bodyguards and limousines
This is the way I see you in my dreams
Paparazzi flash, hundred pictures all of you
Hangin' on my bedroom wall
I'm a kid again, I feel like thirteen
But I knew since we fell in love
Girl I'd be

[Chorus]
I'll be your groupie baby
Cuz you are my superstar
I'm your number one fan, give me your autograph
Sign it right here on my heart
Girl I'll be your groupie baby
Cuz you are my superstar
And as your number one fan
I'll do all that I can
To show you how super you are

Front row, there I am
Jumpin' and hollerin' waving full fledge
Would you notice me, it'll be
Drove twelve hours girl just to see
Your pretty face one more time
Bought my ticket I was first in line
This is a metaphor to show how I adore (I adore you)
Baby I do

[Chorus]
I'll be your groupie baby
Cuz you are my superstar
I'm your number one fan, give me your autograph
Sign it right here on my heart
Girl I'll be your groupie baby
Cuz you are my superstar
And as your number one fan
I'll do all that I can
To show you how super you are

Now you know how I feel
You're truly special
Your love is legendary to me
Without you my life stands still
I'll never leave your world
Treat you like a diva girl
Girl you're one of a kind
Cuz they don't make 'em like you anymore
So you'll be your fans life
I dedicate this to my superstar for all time

[Chorus]
I'll be your groupie baby
Cuz you are my superstar
I'm your number one fan, give me your autograph
Sign it right here on my heart
Girl I'll be your groupie baby
Cuz you are my superstar
And as your number one fan
I'll do all that I can
To show you how super you are


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet