Më mbaj mend (për 1 muaj)

Uskana - Delja Rude Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti moj delja, delja rude
as ma fal nji qingj të butë
n’verë, n’verë, aman!
 
Qingj të butë, lara lara
sa t’i dal lalës përpara
n’verë, n’verë, aman!
 
Sa t’i dal lalës përpara
bashkë me qingjin lara lara
ta kullosim nëpër ara
n’verë, n’verë, aman.
 
Nëpër ara, n’mal e n’fushë
bashkë me lalën gush’ më gushë
n’verë, n’verë aman.
Uskana
Publikimi: 23/04/2021


Uskana - Delja Rude
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Delja Rude".
3. Video është e këngës "Delja Rude", por nuk këndohet nga Uskana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Uskana:


Komente 0