A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uvejs Haxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Uvejs Haxhi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 16 Qershor 2017, Uvejs Haxhi publikon videoklipin "Loti I Pastër"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Florim Buzolli

Lavdrim Rexhepi

Bajram Hajdini

Avni Nebiu

Afrim Haziri

Fazli Axhaj

Avni Deliu

Ertan Shakiri

Nuhi Duraku

Enis Xhaferi


Tags: Uvejs Haxhi, Uvejs Hadzi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019