Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
V-I-Z-I

Tags: V-I-Z-I, Vizi

Vendlindja: Pejë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 31 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
V-I-Z-I është një këngëtar jo shumë i njohur. Elvis Shala (ViZi) jeton dhe vepron ne Bruksel (Belgjikë). Pasi kishte filluar me heret te mirret me muzikë,bëri nje pauzë te shkurtër per tu rikthyer ne shtator te vitit të kaluar (2008). Njihet si Kengtar qe i kendon dashurisë, mir po ka edhe disa keng tjera edhe bashkpunime dhe punon ne gjdo stil te muzikes si per klub si per dashuri dhe keng te dhimbshme, sillet ne gjdo aspekt te muzikes e si gjdo her mir e ma mir tu perparu Do presim s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017