A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vëllëzërit Lekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vëllëzërit Lekaj është një duo artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Vëllëzërit Lekaj publikojnë albumin "Të Dua Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mirvet Dhe Ramize

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Luani Dhe Migjeni

Luli Dhe Besi

Blerta Dhe Astrit Ismaili

Liti Biti

Dielli Dhe Leoni

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Hamdi Dhe Elmi Dakaj


Tags: Vëllëzërit Lekaj, Behar Lekaj, Bashkim Lekaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019