Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vëllezërit Plakiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Vëllezërit Plakiqi është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Morina

Bijte E Bajram Bajes

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Folklorik Batllava

Grupi Llapusha

Grupi Dumoshi

Grupi Folklorik Hajvalia

Vllezrit Lamallari

Bijte E Marash Krasniqit

Tags: Vëllezërit Plakiqi, Vllezerit Plekiqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet