Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Zikolli - I Zoti Shpise Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I zoti shpis oo tu rrit nera
gjith me gzim haj haj tu qelt dera

Na ke thirr mos me u korit
besa fort oo je hargjit ee

Pak nga pas ti e ke tradit e
mysafirt me qef me i prit ee

Oo je kallzu edhe ksaj radhe
o nga pak se eshte shpi e madhe

Je hamsimi edhe kanga
izoti shpis o perhajr dasma

x2
Djal e qik u trashigofshi
jet me gzim haj haj gjithmon qofshiPublikimi: 01/08/2013


Më Shumë Këngë Nga Vëllezërit Zikolli:


Komente 0


Vellezerit Zikolli - I Zoti Shpise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Zoti Shpise".
3. Video është e këngës "I Zoti Shpise", por nuk këndohet nga Vellezerit Zikolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.