TEKSTESHQIP

Vellezerit Dervishi
Ku Na U Linden Keto Djem Sokola
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Na U Linden Keto Djem Sokola" kënduar nga Vellezerit Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 7 Qershor 2013, Vellezerit Dervishi publikojnë videoklipin "Ku Na U Linden Keto Djem Sokola".