TEKSTESHQIP

Vëllezerit Dervishi
U Ngrejt Shala E Ra Ne Shkoder
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Ngrejt Shala E Ra Ne Shkoder" kënduar nga Vëllezerit Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.