A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
V.M

Tags: V.M, Visar Muharremi, Vm

Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 25 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
V.M është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertet Visar Muharremi ka lindur dhe jeton ne Ferizaj esht 1 reper i ri i talentuar ai ka nje bashkpunim me reperin tjeter nga ferizai Yetmir Hella kengen deri von qe eshte mjaft e suksesshme Më datë 16 Nëntor 2014, V.M publikon videoklipin "Hero"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018