Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Veton Osmani
BIOGRAFIA: V-Ton është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. VTon Esht nje artist i ri nga Tetova. Në Dhjetor 2009, Shpat Kasapi merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Ti Je Ajo", në bashkëpunim me V-ton. Më datë 8 Korrik 2018, V Ton publikon videoklipin "A Po T'dokna"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

I Panjohuri

A Link

Fabiani

Rap Side

Sllimi

Lil Erdi

Underground Mc

Diti-G

Natra

Tags: V-Ton, V Ton, Veton Osmani


Komente mbi këtë artist