Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaçe Zela - Trëndelinë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nuk kemi video për këtë këngë.

Në një arë në një o moj lëndinë, trëndelinë moj trëndelinë 2X
Pashë dy vajza aty o moj po rrinë, trëndelinë moj trëndelinë 2X
Ti më je si portokalle aman djalo sec mi vrave aman djalo sec mi vrave opo unë e mjera
Ti më je si një sorkadhe zemren se o c'ma more fare zemren sec ma more fare opo unë e mjeraaaaaaaaaa ooohhhoooouuuuu
Ti më je si portokalle aman djalo sec mi vrave aman djalo sec mi vrave opo unë e mjera
Ti më je si një sorkadhe zemren se o c'ma more fare zemren sec ma more fare opo unë e mjera...


Ky tekst u dërgua nga Sala Meholli


Publikimi: 13/07/2013Më Shumë Këngë Nga Vaçe Zela:


Komente mbi këtë këngëVaçe Zela - Trëndelinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trëndelinë".
3. Video është e këngës "Trëndelinë", por nuk këndohet nga Vaçe Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.