A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vagabondi

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  50
  • Origin:
  • Durres 
BIOGRAFIA: Vagabondi is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Ai ka lindur ne Durres dhe ka jetuar shume vite ne SHBA. Vagabondi mbetet nje nga repistet me origjinale ne tregun shqiptar. Ai ka nje stil te vecante shprehes. Ai nxjerr ne pah veshtiresite e hasura ne emigrim dhe i sherben pa rezerva per degjuesin. Vagabondi duhet vleresuar mbi te gjitha per besimin e madh qe ai ka ne vetvete dhe gjithashtu per te thenurit e gjerave ashtu sic jane. Më datë 27 Maj 2007, Vagabondi publikon videoklipin "Nenat S...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Me Bo çapen E Bukes

Albanian King Of Hip-Hop


» Add A Song »

Nenat Shqipetare
Tirona O Nona
Kosova E Pavarur
Represent
Vaga Style
N'ajer
Rap God
Top Notch

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Leuname

Rameka

Albboy

G-UP

Blazer

Eagleye (Kiameti)

Bohemi

AK

Krimineli

Mali G


Tags: Vagabondi, Vagabondi, Vagabond, Vaga

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019