Vajzat E Shkupit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Vajzat E Shkupit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 17 Nëntor 2012, Vajzat E Shkupit & Zena Aliu publikojnë videoklipin "Ti Bijë Po Shkon Nuse". Në vitin 2012, Vajzat E Shkupit publikojnë albumin "Kenge Nusnije Me Def"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKenge Nusnije Me Def (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vajzat E Kosoves Dhe Shkupit

Avi Enigma

Agenda

Blla Blla Blla

Syndrom

Boemet

Shkupi Family

Shekulli I Dreqit

XXL Band

Eliksir


Tags: Vajzat E Shkupit