A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vajzat Nga Kosova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Vajzat Nga Kosova është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2009, Vajzat Nga Kosova publikojnë albumin "Këngë Nusnije"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Këngë Nusnije (2009)

Këngë Nusnije 4


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Bitonia

Grupi ARB

Grupi Mister

Minatori

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Korgelt

Tempulli G


Tags: Vajzat Nga Kosova, Vajza Kosovare

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019