Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Po Rrezon O Barabar Me Lir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kadal´e kadal´ekada´le e mir
Kadal´e kadal´ekadal´e e mir
O po rrezono barabar me lir
O po rrezono barabar me lir

javash´e javash´elulie javash
javash´e javash´elulie javash
O po rrezon o barabar me nash
O po rrezon o barabar me nash

Eejja eejjaafrohu moj gjan
Eejja eejjaafrohu moj gjan
o po bon drit o sikur djell e han
o po bon drit o sikur djell e han


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vajzat Nga Kosova - Po Rrezon O Barabar Me Lir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Rrezon O Barabar Me Lir".
3. Video është e këngës "Po Rrezon O Barabar Me Lir", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:


Komente 0