Audio

Vajzat Nga Kosova - Bismilahi Me Ja Nis


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2015

2015-10-09T16:01:18


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bismilahi Me Ja Nis" kënduar nga Vajzat Nga Kosova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vajzat Nga Kosova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...