Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vajzat Nga Kosova - Jena Gzu O Jena Gzu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Gzu O Jena Gzu".
3. Video është e këngës "Jena Gzu O Jena Gzu", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vajzat Nga Kosova - Jena Gzu O Jena Gzu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/10/2015

2015-10-06T12:16:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Gzu O Jena Gzu" kënduar nga Vajzat Nga Kosova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Haki Halimi - Jena Gzu O Jena Gzu

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojm e shkojme
N'hava ne prishtine
Sonte dojm me kall

Fluturojm e shkojme
Perpjet ferizaj
Sonte dojm me djeg

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojm e shkojme
Perpjet ferizaj
Sonte dojm me djeg

Fluturojm e shkojme
N'hava me endritin
Sonte dojm me kall

Avdyl Mziu - Jena Gzu O Jena Gzu

Jena gzu moj jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojm e shkojm n’hava
Na lulijen vet e kena ba
2x

Jena gzu moj jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojm e shkojm perpjet
Na lulijen vet e kena zgjedh
2x

Shqiprim Sylejmani - Jena Gzu O Jena Gzu

Jena gzu more Jena Gzu
Jena bo me fluturuu

2x
Fluturoj me shku n'hava
Na lulijen vet e kena bo

Jena Gzu o Jena Gzu
Jena bo me fluturu

Fluturoj me shku n'hava
Oj lulije hajdee ti te na

Fluturoj me shku n'hava
Darsum tmadhe bojna na
Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet