Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vajzat Nga Kosova - Kshyrni Qika Kshyrni Bija

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kshyrni Qika Kshyrni Bija".
3. Video është e këngës "Kshyrni Qika Kshyrni Bija", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vajzat Nga Kosova - Kshyrni Qika Kshyrni Bija  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

06/10/2015

2015-10-06T12:16:15+00:00Kqyrni çika kqyrni bija
Çka ka falun perendia

Çka ka falun perendia

Perendia e ka fale
Vellau jone o e ka mare

Vellau jone o e ka mare

Kqyrni çika kqyrni gra
Çka po merr motra per vlla

Çka po merr motra per vlla

A ka moter ma sevda
Se me marr nuse per vlla

Se me marr nuse per vlla

Gezohu gezohu nana jone
Shume e mire kunata jone

Shume e mire kunata jone

Em e mire moj em e madhe
Si xhamija me minare

Si xhamija me minare

Em me lira em pa lira
Kjo Lulija ma e mira

Kjo Lulija ma e mira

Em me nalle em pa nalle
Kjo Lulija ma e madhe

Kjo Lulija ma e madhe

Kush po vjen me lule n'dore x2

Kjo Lulija kunata jone
Aman aman aman aman e

Kush po vjen me syn e zi x2

Kjo Lulija shtatselvi
Aman aman aman aman e

Kush po vjen me temena x2

Kjo Lulija mashalla

Aman aman aman aman e


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet