Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Msiti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Msiti" kënduar nga Vajzat Nga Kosova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 20 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
20

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Mustafa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Na ka ardh nji dor(2x)
Na ka ardh kollaj si me kput nje moll(2x)

Ushton kulla kris alltija
Na ka ardh MSITI te shpija
Ka pru myzhde ka pru fjal
Sot ja dha qiken per t'dial(2x)

Ah ka ymer nona
Me prit darsem bojna
Pa ta dhan nusen me tel
ishalla shpirti sme del
pa ta dhon nusen me tel
ishalla shpirti sme del

I ka msiti hak kto lira
Se bashkoj dy zemra tmira
Se na jena lum e uj
Nuk ja dojm qikat gjithkujt(2x)

A ka ymer nona
Me prit dasem bojna
Pa ta dhon nusen me tel
Ishalla shpirti sme del
Pa ta dhon nusen me tel
Ishalla shpirti sme del

A ka ymer nona
Me prit dasem bojna
Pa ta dhon nusen me tel
Ishalla shpirti sme del
Pa ta dhon nusen me tel
Ishalla shpirti sme del

Publikimi: 06/10/2015Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:


Komente mbi këtë këngëVajzat Nga Kosova - Msiti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Msiti".
3. Video është e këngës "Msiti", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.