Audio

Vajzat Nga Kosova - Qaj Moj Lule


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2015

2015-10-06T13:44:27

Këngë e albumit:

"Këngë Nusnije 4"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qaj Moj Lule" kënduar nga Vajzat Nga Kosova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vajzat Nga Kosova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Blerina Balili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kur më merr
moj ujë në krua
qaj moj lule
qaj për mua

Ti moj lule
ç’thua për mua
qaj moj lule
qaj për mua

Ty moj lule
në tu ndafsha
qaj moj lule
qaj për mua

Si lisi
në mal u thafsha
qaj moj lule
qaj për mua

Të më çajnë
të më bëjnë ashra
qaj moj lule
qaj per mua

Të më bëjnë
magje për vashe
qaj moj lule
qaj per mua

Të më çojnë
atje ku dua
qaj moj lule
qaj per muaMë Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...