Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Valbona Hani është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Elsa Sojati

Besiana Avdyli

Shejmond Pacarada

Leonora Bruçaj

Ana Mihail

Gjenovefa Myrtaj

Shyhrete Ahma

Lana Dembo

Tina Jortimela

Alma Begaj

Tags: Valbona Hani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet