A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Valbona Mema - Beqaria Sot Mbaroi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Cohu Rexhe"

Këngë e albumit:

"The Best Elrodi Vol.1"

Këngë e albumit:

"Me Yjet"

Këngë e albumit:

"Dua Te Them"


Eja nuse shtat sorkadhe
Merre dhondrin dil në valle
Fati i bardhë ju përqafoi
Beqaria sot mbaroi
-------------

Kush u nda nga beqaria
Nji marak e ka provu
Po nuk harrohet shoqëria
Ku je rrit e je feju

U fejove si gjithë bota
Nuse t'bukur paske marrë
Hajde hajde të derdhë gotat
Nusja jonë margaritar

(Refreni 2 herë)

Kush u nda nji herë nga nana
Ai e di përse loton
Por nusja jonë shkëlqen si hona
Nonën kurr nuk e harron

U martove si gjith bota
O ndërru zamak i ri
Hajde hajde të derdhë gotat
Gjith' ajo ju fat i mirë

Kartolina (1)

2019-09-20 19:57:49
Eja nuse shtat sorkadhe
Merre dhondrin, dil në valle
Fati i bardhë ju përqafoi
Beqaria sot mbaroi

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019