Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Mema - Mi Ke Floket Fije Fije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Se mi ke flokët zemër
Amon fije fije
Amon fije fije
Sa të paskan hije 2×

Ref.
Po më py’t shoqnia:
Çka u bo me mue?
Ty t'ka zonë rakia
Sa të paskan hije 2×

Se mi ke flokët zemër
Gërsheta-gërsheta.
Gërsheta-gërsheta
Unë e mjera u treta 2×

Ref.
Se mi ke flokët zemër
Gërsheta gërsheta.
Gërsheta gërsheta
Sa të paskan hije 4×


Ky tekst u dërgua nga Vego

Valbona Mema - Mi Ke Floket Fije Fije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mi Ke Floket Fije Fije".
3. Video është e këngës "Mi Ke Floket Fije Fije", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:


Komente 0