Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Mema - Fustani Me Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Fustani me pika
Sa hije të paska x2
Ngreje pak kapelen Nepi
Sa të shof se plasa x2

Tre sahati t'natës
Trokita te porta x2
Zanin ta nigjova Nepi
Thojshe po m'dhemb koka x2

Zanin ta nigjojsha
Thojshe po m'dhemb koka x2
Shkova te marr doktorin Nepi
M'erdhi turp nga bota x2

Fustani me pika
Me pika te kuqe x2
T'rrojshe nja dy jav moj Nepi
Sa te boheshe nuse x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Valbona Mema - Fustani Me Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustani Me Pika".
3. Video është e këngës "Fustani Me Pika", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:


Komente 0