A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Valbona Mema - Ditet E Shtatorit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/09/2010

2010-09-17T11:06:12


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ditet E Shtatorit" kënduar nga Valbona Mema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Da Lee & Adis. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ditet e shtatorit mojte njoha un ty
aaa esmerja imerash ne dashuri

Heeej esmere oo e imja je
ee imja je moj deri sa tkem jet

Ah moj nana ime moj bone zemren gur
se kjo pun moj nane tash mo ka marr fund

Heeej esmere oo e imja je
ee imja je moj deri sa tkem jet.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019