Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Mema - Jam Nje Djale Qe Shes Basma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

Jam nje djale qe shes basma
Me nji vajze kam ra ne sevda x2

Ref. x2
Cilen moj te pres
Cila te pelqen
Do medafsh apo kadife
Se keto basma s'ke u gjen

Ti mor djal o djal i ri e
Me nji vajze ke ra n'dashni e x2

Ref. x2
Cilen moj te pres
Cila te pelqen
Do medafsh apo kadife
Se keto basma s'ke u gjenRef. x2
Cilen moj te pres
Cila te pelqen
Do medafsh apo kadife
Se keto basma s'ke u gjen


Ky tekst u dërgua nga Talking


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Mema - Jam Nje Djale Qe Shes Basma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Nje Djale Qe Shes Basma".
3. Video është e këngës "Jam Nje Djale Qe Shes Basma", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:


Komente 0