TEKSTESHQIP

Valbona Mema
Kolazh Dasme
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Dasme" kënduar nga Valbona Mema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Ilir Balla.