Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Sherifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Valbona Sherifi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alorja Senko

Leonora Ademaj

Sanije Behrami

Vanesa Nimanaj

Besiana Veseli

Edona Hajdini

Dionita Islamaj

Hana Zogaj

Ezo Menic

Valmira Ramadani (Vali)

Tags: Valbona Sherifi


Komente mbi këtë artist