Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Zemer Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

gjithcka ndodhi per nje moment
simpatia lindi vet, kur i hodha syt met pa mendja seq me la.

gjithqka ndodhi per nje moment
simpatia lindi vet, kur i hodha syt met pa mendja seq me la.

zemer zemer se kam kujtu se nje shikim gjithqka ka me ndrishu
zemer zemer nuk po kuptoj cesht e verteta apo a veq endrroj 2x

Gjithqka ndodhi hiq pa prit edhe emrin sta kam dit, por dashnia thon nuk pyt, te gjen pa pregatit

Gjithqka ndodhi hiq pa prit edhe emrin sta kam dit, por dashnia thon nuk pyt, te gjen pa pregatit

zemer zemer se kam kujtu se nje shikim gjithqka ka me ndrishu
zemer zemer nuk po kuptoj cesht e verteta apo a veq endrroj 2x

zemer zemer se kam kujtu se nje shikim gjithqka ka me ndrishu
zemer zemer nuk po kuptoj cesht e verteta apo a veq endrroj 2x


Ky tekst u dërgua nga Kuklla

Valbona Spahiu - Zemer Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer Zemer", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0