Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Mirupafshim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pse pom thu faj nuk ke
Gjith e din kush je
Mbreme ku ke mire e di
Sot pom rren ne sy
Esht fakt e fjale me vend
Kto pune i bere fshehte

Refreni: (2x)
Mirupafshim najher tjeter
Ndoshta asnjeher o zemer
Kto gabime s'permirsohen kurre
Merri krejt qka mi dhurove
Boll ma shpirtin ma lendove
Mos harro se s'jam per avanture

S'ka nevoj me m'sheru
Krejt me t'kan lexu
Jo nje her, s'di sa here
Fundin ja ke nxjerre
Esht fakt e fjale me vend
Kto pune i bere fshehte

Refreni: (2x)
Mirupafshim najher tjeter
Ndoshta asnjeher o zemer
Kto gabime s'permirsohen kurre
Merri krejt qka mi dhurove
Boll ma shpirtin ma lendove
Mos harro se s'jam per avanture


Ky tekst u dërgua nga Ervin Brahaj

Valbona Spahiu - Mirupafshim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirupafshim".
3. Video është e këngës "Mirupafshim", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0