Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Sot Ose Neser Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

S'mund te jetoj nese buzet e tua nuk i puth nga dy tri her,
ndoshta sbeson por qdo 5 minuta per ty malli po me merr .
Smund te jetoj nese zerin e embel sta ndegjoj qdo dit qdo nat,
ti je i vetmi dhe i verteti lumja un qe tkam nafak .

Ref:
Sot ose neser do ta them mjaft kemi pritur shpirti jem
ma mir osht me lidh martes se me nejt per faqe t'zez .

Heren e fundit qe u takuam diqka te premtova un
ket dashuri qe ne zemer e kemi se kem njet me zgjat ma shum.
Smund te jetoj nese zerin e embel sta degjoj
qdo dit qdo nat ti je i vetmi dhe i verteti,
lumja un qe tkam nfak

Ref:
sot ose neser do ta them mjaft kemi pritur shpirti jem
ma mir osht me lidh martes se me nejt per faqe tzez.


Ky tekst u dërgua nga Enesa

Valbona Spahiu - Sot Ose Neser
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Ose Neser".
3. Video është e këngës "Sot Ose Neser", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0