Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Unazen Ma Le Amanet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Lotet mi ke fshi m'ke puth ne sy
me the lamtumir dhe shkove
morre rrugen per gurbet
e unazen ma le amanet

REF.:
pse o pse t'kam besu
se ke mem mashtru skujtova
pse o pse pse te kam dasht fort
pse tradhtin ne sy ste hetova

skoj edhe kjo ver un e prap e mjer
me kan thon se ke nje tjeter
t'ka ndryshu shum aj gurbet
e n'kosov harrove kush po t'pret

REF.:
pse o pse t'kam besu
se ke mem mashtru skujtova
pse o pse pse te kam dasht fort
pse tradhtin ne sy ste hetova


Ky tekst u dërgua nga Mirlinda

Valbona Spahiu - Unazen Ma Le Amanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unazen Ma Le Amanet".
3. Video është e këngës "Unazen Ma Le Amanet", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0