Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Xhemile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

E vet nana djalin e vet qka don tiii qka don tiii...e vet nana djalin e vet qka don tiii qka don tiii...Une e du moj nana jeme Xhemilen Xhemileen une e du moj nana jeme Xhemileen Xhemileen......Xhemileee Xhemileee Xhemileee Xhemileee.Sikur lulja qe s´rrin pa uje qe s´rrin pa ujeee qe s'rrin pa ujee sikur lulja qe s´rrin pa uje qe s´rrin pa ujeee qe s'rrin pa ujee ashtu une per ty po vuj Xhemileee Xhemileee ashtu une per ty po vuj moj Xhemileee xhemileee xhemilee xhemilee xhemilee xhemileee Xhemilja mor biri im s´osht per te naa s´osht per te na.Xhemilja mor biri im s´osht per te na s´osht per te naa se na jena fukara Xhemileee Xhemile.se na jena moj fukara Xhemilee Xhemile....................


Ky tekst u dërgua nga Albina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu - Xhemile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhemile".
3. Video është e këngës "Xhemile", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0