Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Do Ta Them Ne Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Nese Sonte del me mua nje gje dije mir perveq meje dikon tjeter nuk guxon me thirr
A dot jesh vetem i imi mua me trego perveq meje dikond tjeter mos e Dashuro .

Ref:
Herdokur ket zemren time dikuj dot ja jap por skam qef qe Dashuria me zgjat per nje nat
herdokur ket Zemren time dikush do ta ket po skam qef qe te pendohem sa te jet kjo Jet.

Nese sonte del me mua do ta them ne Sy je i pari dhe i vetmi
qe me ke Pelqy a dot jesh vetem i imi mua me trego perveq meje diko tjeter mos e Dashuro.

Ref:
Herdokur ket Zemren time dikuj do tja jap po skam qef qe dashuria te zgjat per nje Nat Herdokur ket Zemren time dikush do ta ket po skam qef qe te pendohem sa te jet kjo Jet .


Ky tekst u dërgua nga Nora nga Juniku


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu - Do Ta Them Ne Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Them Ne Sy".
3. Video është e këngës "Do Ta Them Ne Sy", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0