Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Oj Lulie O Llokum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

oj lulie o llokum
(2x) llokumi me arra
sa ka nuse n'mahall
ton ti je ma e para
ti je ma e para
sa ka nuse n'mahall
ton ti je ma e para
o ti je ma e para

oj lulie o llokum
(2X) llokumi me ngjyra
sa ka nuse n'mahall
ton ti je ma e mira
ti je ma e mira
ton ti je ma e mira
o ti je ma e mira

Ky tekst u dërgua nga  linnndaPublikimi: 08/09/2013


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0


Valbona Spahiu - Oj Lulie O Llokum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulie O Llokum".
3. Video është e këngës "Oj Lulie O Llokum", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.