Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ky gurbeti i rend si guri
Sa shum po peshon
Kam kujtu se i vjen fundi
E nje dit mbaron

Po thot nane ajd te shpia o ju djemt e mi
Po thot baba qka ju vyn ma aj gurbet i zi
Po thot nana ajd te shpia o ju djemt e mi
Po thot baba qka ju vyn ma aj gurbet i zi

[X2]
Prej nje shteti ntjeter shtet
Ne vendlindje zemra mbet
Kush su gzu me bab e nane
Ska ma keq ska ma ron

Ehhhh
Pikon loti o mor per vaton

Per pa euro edhe franga edhe pak dollar
Me harru gjuhen e nanes zoti nuk ta fal

Ne vend te huj o vlla shqiptari vendin nuk e ka
Hallal nana edhe ba skan por me naj bo

[X2]
Prej nje shteti ntjeter shtet
Ne vendlindje zemra mbet
Kush su msu me bab e nane
Ska ma keq ska ma ron

Ehhh pikon loti o mor per vaton


Valbona Spahiu - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0