Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valbona Spahiu - Ata Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Sy".
3. Video është e këngës "Ata Sy", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valbona Spahiu - Ata Sy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

1 🔥

11/08/2012

2012-08-11T11:38:00+00:00me ty t miren e kam pa
me ty t keqen me kan nda
e ne fund jam vra

fjal per fjale t kam besu
anjeher nuk kam dyshu
se ke m em tradhtu

ata sy syt e zi me lan ne vetmiiii
ata sy syt e zi me lan ne vetmiiii

nje pjes t shpirtit mke keput
e m ke lan nvetmi me vujt
mke than ZOTI t RUJT

pse krejt shpirtin sma ke marr
edhe zemra t'mishte vrar
pse mke lan te gjall

ata sy syt e zi me lan ne vetmiii
ata sy syt e zi me lan ne vetmiiii


Ky tekst u dërgua nga Anjesa
Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet