Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - O More Djali I Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

[2x] o mor djal i ri ne at gurbrt.
[2x] oho kthehu djal se vajza pot pret.
[2x] me pate than se do te kthehesh shpejt.
[2x] oho shkun shum muaj e u banen vjet.
[2x] e harrove fjalen qe mke than
[2x] oho ne ket pranver dasmen do ta bojm
[2x] mu verbuan djal dy syt e ballit
[2x] oho qajn per mua edhe zoxht e malit
[2x] oj dora me kan
[2x] ku e ke mindilin qe ta kam dhan.
[2x] mindilin e kam mindilin e ruj.
[2x] diten e xhumas me qata dot luj.
[2x] oj dora me kan.
[2x] ku e ke mindilin qe ta kam dhan.
[2x] mindilin e kam mindilin e mbaj.
[2x] diten e merkur me qata dot qaj.


Ky tekst u dërgua nga gema

Valbona Spahiu - O More Djali I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O More Djali I Ri".
3. Video është e këngës "O More Djali I Ri", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0