Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Ti Ma Fale Jeten Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Takimi ipar me ty, me mbushi plot mua me dashni
U mundun shum me na nda, ska qef mir kush me na pa
Takimi ipar me ty, me mbushi plot mua me dashni
U mundun shum me na nda, ska qef mir kush me na pa

Ti ma fale jeten
Un ta fale veten
Kush naj ka inati, se pelqen tverteten
Ti ma fale jeten
Un ta fale veten
Kush naj ka inati, se pelqen tverteten

Sdita q'osht dashnija, ndryshe e menova
Ma ndryshove jeten, tash kreit e kuptova
Sdita q'osht dashnija, ndryshe e menova
Ma ndryshove jeten, tash kreit e kuptova

Ti ma fale jeten
Un ta fale veten
Kush naj ka inati, se pelqen tverteten
Ti ma fale jeten
Un ta fale veten
Kush naj ka inati, se pelqen tverteten

Ti ma fale jeten
Un ta fale veten
Kush naj ka inati, se pelqen tverteten
Ti ma fale jeten
Un ta fale veten
Kush naj ka inati, se pelqen tverteten


Valbona Spahiu - Ti Ma Fale Jeten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ma Fale Jeten".
3. Video është e këngës "Ti Ma Fale Jeten", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0