TEKSTESHQIP

Valbona Spahiu
Dul Lulia Te Bunari
Lyrics

dul lulia te bunari dul lulia oj nan te bunari
oh sa fort me kish mar malli o sa fort oj nan m'kish mar malli 2x

Je shum fantastike edhe serioze, simpatike, vetem je pak shum gjeloze, t'ka fal Zoti pa behane edhe je e hjeshme je shum e bukur edhe e lezetshme, une ty kur t'pash oj qik mi more ment e mija e tash po jetoj veq me fantazija une ty t'qoj te shpija e nuk e ves askon per ty oj zemra jeme nuk e ves as bab as nan, e tash ngom qiko e mos ma bo me hile e tash ngom qiko e mos u bo katile hajde qik te une hajde e mos ik hajde oj lulije hajde ti ne kapinxhik

Dul lulija n'kapinxhik e dul lulija oj nan n'kapinxhik e per me gjet ni djal arshik e per me gjet oj nan djal arshik e
per me gjet ni djal arshik e per me gjet oj nan djal arshik e

une ty t'boj perveti qik un ta mar zemren un jam ni tip me dasht e ty ta ndryshoj menen edi qe je per mu e un edi qe jam per ty eja ti me mue qik zemren nuk du meta thye se ni djal si un kurr sun ki me gjet ni djal sikur un ste pret 100 vjet e tash ti mos gabo jepma fjalen qik mos dysho te un se jam ni djal arshik e mue nuk ma nin tjert qa thojn e qa menojn kur t'na shofin bashk ata gjith xhelozojn qdo vend e rrotullojna qdo club na pesh e qojna kur t'esht en mikrofon Double A dhe Valbona

dul lulija te bunari dul lulija oj nan te bunari oh sa fort me kish mar malli oh sa fort oj nan m'kish mar malli
oh sa fort me kish mar malli oh sa fort oj nan m'kish mar malli

DËRGOI: