TEKSTESHQIP

Valbona Spahiu
Sot Ose Neser
Lyrics

S'mund te jetoj nese buzet e tua nuk i puth nga dy tri her,
ndoshta sbeson por qdo 5 minuta per ty malli po me merr .
Smund te jetoj nese zerin e embel sta ndegjoj qdo dit qdo nat,
ti je i vetmi dhe i verteti lumja un qe tkam nafak .

Ref:
Sot ose neser do ta them mjaft kemi pritur shpirti jem
ma mir osht me lidh martes se me nejt per faqe t'zez .

Heren e fundit qe u takuam diqka te premtova un
ket dashuri qe ne zemer e kemi se kem njet me zgjat ma shum.
Smund te jetoj nese zerin e embel sta degjoj
qdo dit qdo nat ti je i vetmi dhe i verteti,
lumja un qe tkam nfak

Ref:
sot ose neser do ta them mjaft kemi pritur shpirti jem
ma mir osht me lidh martes se me nejt per faqe tzez.

DËRGOI: