TEKSTESHQIP

Valbona Spahiu
Do Ta Them Ne Sy
LyricsNese Sonte del me mua nje gje dije mir perveq meje dikon tjeter nuk guxon me thirr
A dot jesh vetem i imi mua me trego perveq meje dikond tjeter mos e Dashuro .

Ref:
Herdokur ket zemren time dikuj dot ja jap por skam qef qe Dashuria me zgjat per nje nat
herdokur ket Zemren time dikush do ta ket po skam qef qe te pendohem sa te jet kjo Jet.

Nese sonte del me mua do ta them ne Sy je i pari dhe i vetmi
qe me ke Pelqy a dot jesh vetem i imi mua me trego perveq meje diko tjeter mos e Dashuro.

Ref:
Herdokur ket Zemren time dikuj do tja jap po skam qef qe dashuria te zgjat per nje Nat Herdokur ket Zemren time dikush do ta ket po skam qef qe te pendohem sa te jet kjo Jet .

DËRGOI: