TEKSTESHQIP

Valbona Spahiu
Mashallah
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mashallah" kënduar nga Valbona Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës vjen si kompozim nga Naim Qukiqi, ndërsa teksti vjen si krijim nga Ejup Shabani.