A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Xeka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Valbona Xeka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 10 Korrik 2012, Valbona Xeka publikon videoklipin "Me Fat Eshte Dashuria". Më datë 21 Janar 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "1000 Jete". Më datë 9 Mars 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "Kam Mall". Më datë 16 Tetor 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "Gusha Me Arome", në bashkëpunim me Klodian Korra. Më datë 7 Gusht 2014, Valbona Xeka publikon videoklipin "Selfie", në bashkëpunim me Fatmir Daja. Në Maj 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Leonora Bahiti

Emine Toska

Miranda Hashani

Alisa Baraku

Inis Gjoni

Odeta Dervishi

Valbona Mema

Alma Bektashi

Elinara Shehu

Hirushe Xhemali


Tags: Valbona Xeka, Bona

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019