TEKSTESHQIP

Valbona Xeka
Kam Mall
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kam Mall" kënduar nga Valbona Xeka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, ky materiali muzikor vjen i finalizuar online i plotësuar me mjaft shije edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 9 Mars 2013.